Chłodnictwo jest dziedziną techniki zajmującą się odprowadzaniem ciepła z ośrodka chłodzonego w celu uzyskania i utrzymania temperatur niższych od temperatury otoczenia. Urządzenia chłodnicze mają szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz przetwórczym.

REF INSTAL zajmuję się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Projektujemy, dostarczamy, instalujemy urządzenia chłodnicze oraz odpowiadamy za ich bezawaryjne działanie.

PROJEKT

Projektujemy instalacje chłodnicze od podstaw i indywidualnie – gwarantuje to bezawaryjność, bezobsługowość oraz bardzo niskie koszty eksploatacyjne

Sprzedaż oraz montaż

Sprzedajemy urządzenia wyłącznie od wiodących polskich dystrybutorów, na które udzielamy gwarancji. Urządzenia montujemy z najwyższą staranności i zaangażowaniem, dbając o zasady sztuki budowlanej. Od 18 lat cieszymy się instalacjami, które wykazują wysoką sprawność oraz bezosobowość.

MONITORING ORAZ SERWIS

Jako gwarant wykonujemy przeglądy urządzeń chłodniczych, konserwację oraz monitorujemy ich pracę. Wykonujemy również przeglądy pogwarancyjne oraz serwisujemy urządzenia w razie wystąpienia awarii.